Düzce Merkez Fiat Bayi Simge Otomotiv Motorlu Araçlar Tic. Ve San. A.Ş.
 

Hakkımızda Simge Otomotiv Anasayfa arrow Hakkımızda

Bolu ve Düzce’ de 41 yıldır Fiat markasının geçmişinin ardından yenilenmiş yüzü ile Düzce Simge Otomotiv olarak Haziran 2013 tarihinde hizmete sunulmuştur. Satış, servis, yedek parça, 2.el, oto koruma, aksesuar ürün ve hizmetlerini sunmaktadır. Bölgesinde Fiat markasının en çok tercih edilen ürün ve hizmet sağlayıcısı olmasına katkıda bulunarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bünyemizde tecrübeli, genç ve dinamik iş arkadaşlarımızla girişimci ruhumuz sayesinde gelecekle ilgili yatırımlara devam ediyoruz. Amacımız FIAT markasının Düzce ve Bolu  illerinde, ürünlerimizin imajını en üst seviyede algılanmasını sağlayarak,satışta ve müşteri memnuniyetinde pazar lideri olarak sektörümüzde ve markamızda örnek şirket ve tesis olmaktır.
Düzce ilinin Merkez ilçesinde bulunan Simge Otomotiv, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Fiat Simge Otomotiv showroomumuza bekliyoruz.
Copyright FIAT 2017. Her hakkı saklıdır. Web Tasarım & Yazılım Smartnet

Düzce ilinin Merkez ilçesinde bulunan Simge Otomotiv Fiat Bayi

Simge Otomotiv olarak, yıllardır otomotiv ürünlerinin satış, servis, yedek parça ve İkinci el hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Showroomuzdan şuan Yeni Doblo Panorama, Fiat Fiorino Panorama, Fiat Freemont, Yeni Linea, Fiat Linea Classic, Fiat Punto, Fiat Bravo, Fiat Yeni Panda, Fiat 500L Living, 500L, Fiat 500C ve Fiat 500 modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.