Düzce Merkez Fiat Bayi Simge Otomotiv Motorlu Araçlar Tic. Ve San. A.Ş.
 

Kariyer Anasayfa arrow Kariyer

  • EĞİTİM VE GELİŞİM İMKANLARI
  • Simge Otomotiv BAYİ'Lİ OLMAK İSTİYORUM
  • DEĞERLERİMİZ

Otomotiv sektörüne ilgi duyanları yeni mezun ve son sınıf üniversite öğrencilerini,  “Otomobil Satış Danışmanı” ve “Yedek Parça Satış Danışmanı” olarak yetiştirmek üzere Tofaş Akademi bünyesinde “Satış Akademisi” projesine başvurular devam ediyor.
Otomotiv Sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde iş hayatını devam ettirmek isteyen gençlerimiz,
Yoğun bir sosyal medya iletişimi ile desteklenen, ücretsiz bir sosyal sorumluluk projesi olarak kurgulanan “Satış Akademi”si hakkında detay bilgileri,  www.satis-akademisi.org web adresini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.
Yeni mezun otomotive meraklı üniversite öğrencilerini, Fiat ve Koç Kültürüne sahip satış danışmanları olarak yetiştirmek üzere işe başlayan Satış Akademisi’ne, bayilerimizin bulunduğu tüm illerden başvurularınızı bekliyoruz
Satış Akademisi başvuruları 10 Haziran 2016 tarihine kadar yapılabilecektir.  Aşağıdaki linklerden gerekli başvuruları yapabilir ve bilgi edinebilirsiniz.
•    www.satis-akademisi.org
•    https://www.instagram.com/satisakademisi/
•    https://www.facebook.com/satisakademisi/
•    https://www.linkedin.com/groups/8523770
Genç nesilden, istekli, yetkin, dinamik, becerileri yüksek “Otomobil Satış Danışmanı” ve “Yedek Parça Satış Danışmanı” yetiştirmek üzere açılan Satış Akademisi’nin, bayilerimize ve otomotiv sektörüne önemli bir katkı sağlayacağına inanıyoruz.

 

a) Nasıl Başvuru Yapabilirim

  • Bizimle çalışmak isteyen adaylar Web sitemiz üzerinden Genel Başvuru ve Açık Pozisyon’ları seçerek iş başvurusu yapabilirler.
  • E-posta ve faks yolu ile yapacağınız iş ya da staj başvurularınız sistemimizde değerlendirilmez. Başvurunuzun en uygun pozisyona ulaşması için sitemizdeki 'Genel Başvuru' bölümünü doldurabilirsiniz.

 

b) İş Fırsatları

Başvuru yapmak için lütfen pozisyon adı seçiniz. Açık pozisyonlarda aradığınız kriterlere uygun bir ilan olmaması durumunda, ‘Genel Başvuru’ seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

Açık Pozisyonlar

c) Genel Başvuru

d) Staj Yapmak İstiyorum

Üniversite ve lise öğrencileri bayimizde staj başvurusu yapabilirler

Copyright FIAT 2017. Her hakkı saklıdır. Web Tasarım & Yazılım Smartnet

Düzce ilinin Merkez ilçesinde bulunan Simge Otomotiv Fiat Bayi

Simge Otomotiv olarak, yıllardır otomotiv ürünlerinin satış, servis, yedek parça ve İkinci el hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Showroomuzdan şuan Yeni Doblo Panorama, Fiat Fiorino Panorama, Fiat Freemont, Yeni Linea, Fiat Linea Classic, Fiat Punto, Fiat Bravo, Fiat Yeni Panda, Fiat 500L Living, 500L, Fiat 500C ve Fiat 500 modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.